Dlaczego rośnie popularność elektronicznych wniosków urlopowych?
Dla firm

Dlaczego rośnie popularność elektronicznych wniosków urlopowych?

Zarządzanie urlopami to zadanie, które pochłania mnóstwo czasu. Zadanie to staje się wyjątkowo pracochłonne, jeśli firma zatrudnia wielu pracowników. Dzisiaj zarządzanie urlopami można sobie ułatwić stawiając na dobry, sprawdzony program do urlopów.

Jaki potencjał ma program?

Program do urlopów umożliwia między innymi wypełnienie elektroniczne wnioski urlopowe. Zaletą programu jest to, że osoby, które składają elektroniczne wnioski urlopowe otrzymują informację zwrotną odnośnie statusu wniosku. Zaletą programu e urlopy jest również to, że umożliwia on planowanie, rejestrowanie i ewidencjonowanie urlopów. Bardzo przydatnym narzędziem programu jest kalendarz urlopów, który ułatwia planowanie codziennych zadań. Dostęp do aplikacji mają wszystkie osoby zatrudnione w danej firmie. Wszystkie informacje o urlopach znajdują się w jednym miejsc, odnalezienie stosownej informacji trwa chwilę.

Wnioski, które uwzględnia program

Tworząc program do urlopów zadbano o to, aby można było z jego pomocą złożyć różne wnioski urlopowe. Z pomocą programu można wypełnić i złożyć wniosek nie tylko o urlop wypoczynkowy czy urlop na żądanie. Można wypełniać również wnioski o udzielenie urlopu macierzyńskiego, rodzicielskiego, opiekuńczego, a nawet urlopu bezpłatnego. W programie e urlopy uwzględniony został również zaległy urlop oraz urlop ojcowski.

Program e urlopy ułatwia pracę działu HR. Jeśli temat ten interesuje Cię bliżej, możesz zapoznać się także z treścią naszego poprzedniego artykułu, w którym również poruszyliśmy ten temat.