Poznaj rodzaje kominków
Dom i ogród

Poznaj rodzaje kominków

Nasza oferta jest bardzo bogata. Oferujemy Państwu wiele rodzajów nowoczesnych kominków, o różnych parametrach i designie. Dzięki temu każdy z Państwa znajdzie dla siebie coś interesującego.

Na zamontowane przez nas piece udzielamy gwarancji.

Nasza oferta

Kominek wolnostojącyKominki wolnostojące

W salonach Fire-Pro w Poznaniu znajdą Państwo bogaty wybór żeliwnych kominków wolnostojących. Dostępne są piece o różnych parametrach technicznych oraz różnorodnym wyglądzie. Bardzo dobrze wyglądają na przykład w pomieszczeniach w stylu klasycznym.

 

Wkład kominkowyWkłady kominkowe

Klientom naszych salonów polecamy także wydajne i solidne wkłady kominkowe w atrakcyjnych cenach. Wykonane są z wysokogatunkowych materiałów, dzięki którym są bardzo trwałe. W naszej ofercie znajdują się także wkłady kominkowe z płaszczem wodnym.

 

Obudowa kominkowaObudowy kominkowe

W skład naszej kompleksowej oferty wchodzą także bezpieczne i estetyczne obudowy kominkowe. Są one odporne na działanie bardzo wysokich temperatur. Klientom salonów Fire-Pro w Poznaniu oferujemy przygotowanie obudowy na indywidualne zamówienie.

 

Kominek z płaszczem wodnymKominki z płaszczem wodnym

Kominki z płaszczem wodnym to bardzo korzystne rozwiązanie. Dzięki nim można zaoszczędzić na ogrzewaniu domu. Tego typu piec umożliwia dostarczenie ogrzanej przez niego wody na przykład do kaloryferów. Nadaje się także do zastosowania przy ogrzewaniu podłogowym.