Serwis urządzeń chłodniczych
Usługi

Serwis urządzeń chłodniczych

Profesjonalny i ekspresowy serwis urządzeń chłodniczych, nawet w ciągu 12 godzin? Jest to możliwe! Dla naszych fachowców naprawa zamrażarek przemysłowych to standard. Od 1992 roku prowadzimy rzetelny i rekomendowany przez naszych dotychczasowych klientów serwis urządzeń gastronomicznych takich jak: zamrażarki, szafy chłodnicze, chłodziarki skrzyniowe, urządzenia gastronomiczne. Jednak naszą specjalizacją jest serwis lodówek gastronomicznych i przemysłowych. Do każdej naprawy wykorzystujemy oryginalne części, dbając o jakość świadczonych usług.

Zamrażarka skrzyniowaSprzedaż zamrażarek skrzyniowych

Prowadzisz restaurację i zastanawiasz się, jakie zamrażarki skrzyniowe spełnią Twoje oczekiwania? Szukasz sprzętu na miarę potrzeb Twoich i Twojego biznesu? Odwiedź nasz sklep i sprawdź, jakie zamrażarki skrzyniowe oferujemy. Do wyboru są te z białym blatem, oraz z pokrywą z blachy nierdzewnej. Zamrażarka skrzyniowa Elcold dostępna jest także w różnych wariantach pojemnościowych: od 130 l do nawet 700 l. Wielkim atutem tych chłodziarek jest ich energooszczędność, dzięki czemu rachunki za prąd w Twojej restauracji będą dużo mniejsze.

Zamrażarka niskotemperaturowaSprzedaż zamrażarek niskotemperaturowych

Myślisz, że profesjonalne zamrażarki niskotemperaturowe są bardzo drogie i trudnodostępne? Nic bardziej mylnego. Polecamy cztery funkcjonalne modele (LAB, UNI, UNI LTS, PRO), które osiągają temperaturę nawet do -85 stopni Celcjusza. Bardzo często stosowane są one również w laboratoriach, jako zamrażarki laboratoryjne. Ich ergonomiczny kształt pozwala dopasować je niemal do każdego pomieszczenia. Odwiedź nasz sklep i sprawdź, która zamrażarka głębokiego mrożenia jest właśnie dla Ciebie.

żarówka niskotemperaturowaSprzedaż lodówek gastronomicznych

Chciałbyś wyposażyć swój lokal w profesjonalny sprzęt, taki jak lodówka gastronomiczna? Odwiedziłeś już mnóstwo sklepów, ale jeszcze nie znalazłeś tej wymarzonej lodówki dla swojej gastronomii? Sprawdź naszą ofertę. Oferujemy wysokiej klasy chłodziarki ze stali nierdzewnej, które świetnie sprawdzą się także jako lodówki na napoje. Każda lodówka podblatowa dostępna jest w różnych rozmiarach oraz typach, tak aby dostosować się do nawet najbardziej wymagającej przestrzeni. Taka lodówka sprawdzi się zarówno na zapleczu, jak i jako mebel prezentujący Twoje wyroby.