Polecane kominki i piece
Dom i ogród

Polecane kominki i piece

Polecamy Państwu wysokiej jakości kominki w atrakcyjnych cenach. W ofercie salonów Fire-Pro w Poznaniu znajdują się norweskie piece Jøtul Group, które są ekonomiczne i ekologiczne.

Kominki i piece Poznań

Oferowane przez salony kominków Fire-Pro w Poznaniu skandynawskie piece są bardzo ekonomiczne. Oddają dużo ciepła ze spalanego paliwa. Zostały zaprojektowane także z myślą o środowisku naturalnym. Emitują bardzo niewielką ilość szkodliwych substancji. Wyróżnia je także solidność i niezawodność. Do ich produkcji zastosowano wysokiej jakości materiały, które gwarantują wieloletnią żywotność.

Atrakcyjny design kominków

Nowoczesne kominki norweskiego producenta Jøtul Group wyrożniają się atrakcyjnym designem. Dostępne są w różnych wzorach, dlatego pasują do różnych stylów, w jakich urządzone jest mieszkanie. Dzięki temu z całą pewnością znajdą Państwo u nas piec, który spełni wszystkie Państwa wymagania i będzie idealnie pasować do salonu.

Rodzaje dostępnych pieców

Klientów szukających oryginalnego pieca do swojego domu zapraszamy do naszych salonów w Poznaniu. W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi kominki:

– z płaszczem wodnym,
– wiszące,
– wolnostojące,
– wolnostojące typu koza,
– narożne.

Polecamy Państwu także wydajne wkłady kominkowe oraz oryginalne i estetyczne obudowy.

Ciekawą propozycją są również kominki takich renomowanych marek, jak:

– Scan,
– Atraflam.

Obie marki wyróżnia zastosowanie nowoczesnych technologii oraz atrakcyjne wzornictwo. Odznaczają się dużą efektywnością grzewczą.

Fachowy montaż kominków

Oferta salonów kominków Fire-Pro w Poznaniu obejmuje także montaż kupionych pieców. Nasi fachowcy wykonają zlecenie szybko i bezpiecznie. Dzięki nim Państwa kominek będzie działał prawidłowo i przez wiele lat.