Kupowanie bramy z napędem
Budowa i remont

Kupowanie bramy z napędem

Bramy garażowe występują na rynku w czterech rodzajach. Do nabycia są bramy garażowe segmentowe, uchylne, rolowane, skrzydłowe. Obecnie każdy z producentów ma w swojej ofercie bramy garażowe w wersji automatycznej.

Kupowanie napędu do bramy

Sprzedawcy bram garażowych oferują je dzisiaj w dwóch wersjach, także w automatycznej. Napęd w bramach garażowych musi zostać dobrany do danego modelu bramy. Napęd w bramach garażowych musi mieć bowiem odpowiednią siłę ciągu. Napęd w bramach garażowych może być poruszany za pomocą paska zębowego lub łańcucha. Kupując bramę warto wybrać firmę, która oferuje nie tylko sprzedaż, ale także montaż bram garażowych z napędem. Firma, która oferuje montaż bram garażowych z napędem zatrudnia fachowców, którzy przeszli odpowiednie szkolenie; dzięki temu montaż bram garażowych z napędem odbywa się sprawnie i szybko.

Przed kupnem napędu

Decyzja o zamontowanie bramy garażowe z napędem oznacza, że zapłacimy za nią o około 700 złotych więcej niż za taką otwieraną ręcznie. Pamiętajmy, że nie musimy decydować się od razu na zamontowanie bramy garażowej z napędem. Napęd można dokupić i zamontować także później. Oczywiście zamontowanie bramy garażowej z napędem od razu po zakończeniu budowy jest rozwiązaniem lepszym. Jeżeli temat ten zainteresował cię, to więcej informacji o bramach garażowych otwieranych automatycznie możesz przeczytać w naszym wcześniejszym artykule.

Brama garażowa z napędem to rozwiązanie wyjątkowo wygodne w użytkowaniu. Jest więc bardzo popularne.