Usługi szklarskie w Poznaniu
Budowa i remont

Usługi szklarskie w Poznaniu

Nasza firma oferuje usługi szklarskie w Poznaniu oraz pobliskich miejscowościach. Tworzymy konstrukcje szklane na wymiar, a także wykonujemy prace obróbki szkła na zlecenie indywidualnych klientów. Wśród konkurencji wyróżnia nas dokładność, terminowość, wykorzystanie najlepszych materiałów oraz dobra cena. Szklarz Poznań zajmie się upiększeniem Państwa domu za pomocą elementów szklanych.

Ścianki szklane

Ścianki szklane mogą być ozdobą mieszkań nie tylko z Poznania, ale również z okolicznych miejscowości. Wykonujemy trwałe i odporne na uszkodzenia ścianki szklane ze szkła hartowanego lub laminowanego, które mogą być wykorzystane jako element dekoracyjny pomieszczenia lub jako ścianka działowa. Elementy wykonane ze szkła mocowane są do ścian, stropów oraz posadzek, dzięki czemu mogą być wykorzystane w różnych aranżacjach.

Naszym klientom oferujemy szeroką gamę wzorów oraz modeli ścianek szklanych, w tym ścianek całych i składanych, dzięki czemu można je w pełni dopasować do indywidualnych preferencji. Jest to estetyczne i funkcjonalne rozwiązanie na zagospodarowanie przestrzeni. Ścianki szklane mogą być lekkim i pewnym elementem, który będzie ozdobą pokoju. Nasi fachowcy z wieloletnim doświadczeniem wykonują usługi szklarskie na wymiar oraz na zamówienie.

Drzwi szklane

Oferujemy profesjonalne usługi w zakresie obróbki szkła – wykonujemy drzwi szklane dla klientów z Poznania oraz okolicznych miejscowości. Jesteśmy dokładni i elastyczni w naszej pracy, dlatego oferujemy stworzenie drzwi szklanych ze szkła hartowanego lub laminowanego na zamówienie według indywidualnych wymiarów podanych przez klienta.

– drzwi jednoskrzydłowe – klasyczne drzwi jednoskrzydłowe świetnie nadają się jako elegancka i funkcjonalna osłona prysznica. Dzięki nim woda nie będzie roznoszona po całej łazience. Oferujemy dobre ceny i terminową realizację zadań.

– drzwi dwuskrzydłowe – wykonane z najwyższej jakości szkła, drzwi dwuskrzydłowe doskonale sprawdzą się w przestrzeni funkcjonalnej, takiej jak restauracje, muzea, hotele lub jako sala konferencyjna w biurze.

– drzwi szklane – to wysoce estetyczne i nowoczesne rozwiązanie, dzięki któremu przestrzeń zyska na oryginalności, jednocześnie pozostając funkcjonalną. Drzwi szklane sprawdzą się zarówno w przestrzeni biurowej, jak i mieszkalnej.

– drzwi przesuwne szklane – przesuwne drzwi z oryginalną aplikacją, ze wzorem lub matowieniem mogą być ozdobą dużych przestrzeni biurowych i mieszkalnych. Sprawdzą się jako efektowne wejście do salonu, czy sypialni.

– drzwi wahadłowe szklane – efektowne drzwi wahadłowe dwuskrzydłowe mogą wywrzeć piorunujący efekt. Idealnie wpasują się w przestrzeń dużych restauracji i hotelowych pomieszczeń, podkreślając ich elegancję.

– drzwi szklane przymykowe -matowe drzwi szklane, które wykonane są z dbałością o każdy szczegół, są doskonałym rozwiązaniem, chętnie wykorzystywanym przez architektów wnętrz i projektantów, którzy kierują się połączeniem nowoczesności i funkcjonalności.