System Domów Inteligentych Fibaro
Budowa i remont

System Domów Inteligentych Fibaro

System Domów Inteligentych Fibaro

Firma InstalatON.pl jest jednym z oficjalnych dystrybutorów Systemu Domów Inteligentnych Fibaro. Dzięki systemowi już w momencie podjeżdżania do domu możesz otworzyć garaż, włączyć ulubioną muzykę i nastawić czajnik. To nowatorskie rozwiązanie zapewni komfort, oszczędzi Twój czas oraz zadba o bezpieczeństwo budynku. Jednym z elementów, który sprzyja bezpieczeństwu jest zamek Gerdalock.

InstalatON – zdobędziesz niezbędną wiedzę

InstalatOn organizuje szkolenia, które obejmują część teoretyczną jak i część praktyczną,. Dzięki wiedzy zdobytej na szkoleniu nauczysz się dopasowania oprogramowanie systemu do swoich potrzeb. Poznasz dokładną charakterystykę jego poszczególnych elementów oraz sposób montażu. Dzięki dołączeniu do oferowanego programu partnerskiego będziesz miał dostęp do promocyjnych ofert, stałego wsparcia i pomocy technicznej oraz dodatkowych materiałów.

Inteligentne domy – wygoda i oszczędność czasu

System Inteligentnych Domów Fibaro jest skierowany do osób ceniących wygodę, bezpieczeństwo własnego domu, a przede wszystkim swój czas. Bezprzewodowy system, który opiera się na technologii Z-Wave, jest bezinwazyjny i nie wymaga zmian w architekturze domu. Technologia Z-Wave to protokół komunikacji zapewniający stałą łączność pomiędzy modułami. System Fibaro zbudowany jest z czterech ściśle ze sobą współpracujących elementów, tj. centralki, modułów wykonawczych, sensorów oraz interfejsu do sterowania. Obsługa systemu może odbywać się na telefonie komórkowym lub tablecie. Wystarczy dostęp do internetu oraz zainstalowana aplikacja. Wyjeżdżając na wakacje nie musisz już się martwić o bezpieczeństwo swojego domu – aplikacja zapewni stały wgląd w system. Dodatkowa rejestracja poziomu zużycia energii elektrycznej przez urządzenia umożliwia analizę wydatków oraz obniżenie rachunków za prąd.