Dom i ogród

Nowoczesne tapety Anthology

Tapety Anthology są atrakcyjną propozycją dla osób, które szukają nowoczesnych, a także odważnych wzorów. Marka ta powstała stosunkowo niedawno w studiu projektowym Harlequina. Oferuje ona 8 wyjątkowych kolekcji, które projektanci wnętrz z całego świata chętnie wykorzystują do tworzenia zjawiskowych aranżacji. Dzięki designerskim tapetom Anthology da się tworzyć wyjątkowe, przyciągające wzrok obrazy, które odmieniają oblicze każdego pokoju.

Tapety Anthology – duża różnorodność wzorów

Nowoczesne tapety Anthology to przede wszystkim bogactwo wyboru. Wśród wielu propozycji nie zabrakło, np. tapet:

  • winylowych,
  • flizelinowych.

Oprócz unikalnych wzorów strukturalne tapety Anthology mają również bardzo dobre parametry. Produkowane są one przy użyciu nowoczesnych metod produkcji, dzięki czemu nawet po latach nie tracą one swoich intensywnych barw.

Tapety do klasycznych i nowoczesnych wnętrz

Kolekcje Anthology to nowoczesne tapety do salonu, sypialni, gabinetu, a także pokoju. Inspiracją do ich stworzenia była natura, a także zbliżenie na naturalne surowce. Tapety Anthology to również nieregularna, wypukła miejscami powierzchnia – podkreśla ona głębie zaprezentowanych wzorów, na co w szczególności zwracają uwagę dekoratorzy wnętrz. Tapety Anthology stanowią zatem dobry wybór do hoteli, restauracji, jak i loftowych wnętrz – podkreślają one nowoczesny wystrój i nadają mu wyjątkowego charakteru.

Zastanawiasz się nad kupnem tapety Anthology? Jeżeli masz jakieś pytania, albo chcesz złożyć zamówienia na którąś z propozycji, to skontaktuj się z nami. Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji – nie tylko odpowiedzą szczegółowo na każde pytanie, ale i pomogą w dokonaniu trafnego zakupu.