Zalety stosowania taśmy dekarskiej
Budowa i remont

Zalety stosowania taśmy dekarskiej

Szczelność dachu ma ogromne znaczenie. Stąd też wszelkie prace dekarskie powinny być prowadzone przez bardzo doświadczonych dekarzy. Oprócz ich wiedzy i umiejętności równie ważna jest jakość materiałów. Wśród tych, które zasługują na zainteresowanie znajdują się taśmy dekarskie.

Jaka jest ich rola?

Taśmy dekarskie oddają nieocenione usługi zarówno przy pracach dekarskich jak i ogólnobudowlanych. Może używać ich przy różnego rodzaju naprawach. Taśma dekarska bitumiczna może posłużyć oczywiści również przy prowadzonych przez dekarzy pracach wykończeniowych. Plusem jest też to, że taśma dekarska bitumiczna jest materiałem, który może być wykorzystany nie tylko do prac na dachach.

Taśma dekarska bitumiczna to nowoczesny materiał, który znaczenie przyspiesza wykonywanie różnorodnych prac dekarskich. Taśma bitumiczna nie wymaga użycia żadnych specjalistycznych narzędzi, co niewątpliwe również jest jej atutem.

Zalety taśm dekarskich

Na rynku dostępna jest między innymi taśma bitumiczna dwustronna. Taśma bitumiczna dwustronna jest wyjątkowo odporna na uszkodzenia mechaniczne. Taśma bitumiczna dwustronna od strony wierzchniej pokryta jest warstwą aluminium.

Taśma uszczelniająca dekarska swoje właściwości zachowuje nawet w bardzo niskich i bardzo wysokich temperaturach. Taśma dekarska uszczelniająca jest materiałem bardziej wszechstronnym niż wskazuje na to jej nazwa. Mogą używać jest także majsterkowicze. Taśmy dekarskie znacznie ułatwiły wykonywanie obróbek blacharskich. Na rynku dostępne są różne ich rodzaje.