Naturalna witamina C - czy warto ją stosować?
Zdrowie

Naturalna witamina C – czy warto ją stosować?

Witamina C to popularna nazwa kwasu askorbinowego. Jest to preparat, który wielu z nas zażywa w sezonie jesienno-zimowym, gdy zmaga się z przeziębieniem czy grypą. Kupienie preparatu z witaminą C to żaden problem, kłopot pojawia się dopiero wtedy, gdy chcemy kupić taki, który jest naprawdę skuteczny. Na szczęście można dostać dzisiaj taki preparat właśnie kupić. Za jeden z lepszych na rynku uznany został C intercell.

Dlaczego właśnie ten preparat?

C intercell jest preparatem bardzo wysokiej jakości. Spośród innych preparatów z witaminą C wyróżnia się tym, że jest preparatem o długim i stopniowym uwalnianiu. Ma to ogromny wpływ nie tylko na jego wysoką skuteczność, ale także na bezpieczeństwo jego stosowania.

Jedna paletka zawiera bardzo wysokie stężenie witaminy C. Jest ona uwalniana do ośmiu godzin. C intercell to preparat w postaci roślinnych kapsułek. Dzięki temu naturalna witamina C w tej właśnie postaci może być zażywana także przez wegan. Kapsułkę należy popić dużą ilością wody. Wystarczy zażywać jedną kapsułkę dziennie

Witamina C wolno uwalniana

C intercell jest preparatem, w którym umieszczona została witamina C długo uwalniana. To dlatego jest to preparat, który naprawdę warto wybrać, gdy zamierzamy suplementowa witaminę C. Pamiętajmy, że witamina C jest jedną z substancji, które utrzymują mitochondria w dobrej kondycji. Naturalna witamina C jest przez organizm bardzo dobrze przyswajalna. Preparat jest bezpieczny, ale przed użyciem należy zapoznać się z ulotką informacyjną.