Kupujemy naturalną witaminę C
Zdrowie

Kupujemy naturalną witaminę C

Witamina C czyli inaczej kwas askorbinowy jest chyba najczęściej suplementowaną witaminą. Z pewnością po części dlatego, że witamina C podnosi odporność organizmu. Chętnie po nią sięgamy, gdy dopadnie nas przeziębienie. Witamina C dostępna jest na rynku w bardzo różnej postaci, także jako naturalna witamina C.

Preparat doskonałej jakości

Wśród dostępnych na rynku preparatów z witaminą C nie wszystkie wykazują równie dużą skuteczność. Chlubnym wyjątkiem jest preparat C intercell.

C intercell jest preparatem bardzo wysokiej jakości. C intercell to preparat, z którego witamina C jest uwalniana naprawdę bardzo długo. Zażywając tylko jedną kapsułkę dziennie można dostarczyć organizmowi naprawdę solidną porcję witaminy C. Witamina C wolno uwalniana wchłania się stopniowo, co zwiększa bezpieczeństwo preparatu. Jedna paletka zawiera bardzo wysokie stężenie witaminy C, proces jej uwalniania zajmuje osiem godzin. Jest to imponujący wynik.

Stosowanie witaminy C

Przyswajalność witaminy C przez organizm jest ograniczona. Z uwagi na to, że w preparacie C intercell znajduje się witamina C długo uwalniana jest to preparat, który naprawdę zasługuje na uwagę, gdy chcemy przyjmować witaminę C w kapsułkach czy tabletkach.

Producent wychodzi naprzeciw potrzebom różnych klientów, jego witamina C wolno uwalniana jest zamknięta w roślinnej kapsułce. Dzięki temu naturalna witamina C jest preparatem, który mogą stosować także weganie. Preparatu nie mogą stosować kobiety w ciąży i karmiące piersią.