Fototapeta i poduszki dekoracyjne – idealne połączenie
Dom i ogród

Fototapeta i poduszki dekoracyjne – idealne połączenie

Ciepły i przytulny dom nawet zimą można stworzyć dzięki tkaninom i dekoracjom. Przytulny klimat o każdej porze roku stworzą między innymi poduszki dekoracyjne oraz fototapeta na flizelinie.

Jak je wybrać?

Poduszki dekoracyjne ocieplą każdy dom i każde pomieszczenie. Można nimi wyścielić sofę, wiklinowe czy rattanowe meble – także te na balkonie lub tarasie. Wykorzystując fototapety na flizelinie i poduszki dekoracyjne można stworzyć miły kącik i strefę relaksu dla każdego z domowników. Miękkie poduszki na sofie, łóżku w sypialni, na fotelu sprawią, że będzie się nam wygodnie siedzieć i leżeć. Poduszki oraz fototapeta na flizelinie to dekoracyjny, ale jednocześnie praktyczny dodatek, który spodoba się domownikom i gościom. Walory miękkich poduszek docenia zarówno osoby starsze, jak i ludzie młodzi oraz małe dzieci. Miękkie i lekkie poduszki można dowolnie zamieniać tworząc nowe pomysły na aranżację wnętrza. Poduszki dekoracyjne wraz z fototapetami na flizelinie pasują do wszystkich wnętrz: w stylu rustykalnym, klasycznym, vintage, nowoczesnym. Wystarczy tylko postawić na właściwe kolory i motywy.

Jakie poduszki i fototapety kupić?

Fototapeta na flizelinie dostępna jest w przeróżnych wzorach, kolorach, rozmiarach i kształtach. Jeśli chodzi o kolorystykę, to można stawiać na barwy nawiązujące do ogólnej kolorystyki wnętrz, ale można także postawić na rozwiązania kontrastowe. W każdym z tych rozwiązań należy pamiętać o tym, aby nie przesadzić z nadmiarem kolorów. 2-3 barwy pozwolą zachować umiar i stworzyć spójną kompozycję kolorystyczną.

Poduszki dekoracyjne to dodatek, który ma wiele zalet. Wystarczy zmienić kolor poszewki, aby w domu pojawił się zupełnie nowy, ciekawy dodatek.