Dlaczego warto wybrać system Fibaro?

Domy inteligentne bazują na systemach o różnych technologiach: systemy bezprzewodowe, systemy centralne, przewodowy KNX oraz Vision BMS. System Inteligentnych Domów oferowany przez firmę Fibaro jest stosunkowo tanim rozwiązaniem, które zadba o bezpieczeństwo domu. Dzięki zastosowaniu technologii Z-Wave zamontowane urządzenia są zintegrowane. W przeciwieństwie do technologii opartej o systemy centralne lub kablowe, które wymagają kosztownej i czasochłonnej instalacji, System Inteligentnych Domów Fibaro jest bezprzewodowy. Łatwy montaż urządzeń, które należą do systemu, nie wymaga kucia ścian czy innych zmian w zabudowie budynku. System Fibaro Instalaton – wymiary są niewielkie, a ich minimalistyczny design będzie pasował do każdego pomieszczenia. Centrale systemu jak najbardziej nadają się do zautomatyzowania mieszkania – są wydajne i mogą obsługiwać nawet do 150 urządzeń.

Możliwości poszerzenia systemu

Do produktów Fibaro, które sprawią, że Twój dom stanie się zautomatyzowany należą tzw. wyzwalacze – urządzenia, za pomocą których możesz uruchomić wszystkie urządzenia w obrębie systemu Fibaro. Sklep InstalatOn.pl w swojej ofercie ma również wiele elementów dodatkowych, które ułatwią Twoją codzienność. Protokół komunikacji Z-Wave łączy ze sobą wszystkie urządzenia i zapewnia ich niezawodną współpracę. Nadajnik pakietu iBeacon, wbudowany pilot samochodowy, który w przeciwieństwie do zwykłych pilotów noszonych w kieszeni bądź w torebce, gwarantuje bezpieczeństwo przed kradzieżą czy zgubieniem, elektroniczny termostat grzejnikowy oraz moduł wewnętrzny do stacji pogodowej to tylko niektóre urządzenia będące w bogatej ofercie sklepu InstalatOn.pl.

Minimalny zestaw do automatyzacji budynku

Do podstawowych elementów zestawu Fibaro należy centralka oraz zestaw czujników rejestrujących zmiany w otoczeniu. W pakiecie dostępny jest także zdalnie sterowany włącznik sprzętów elektronicznych oraz czujnik (więcej na Fibaro sklep Instalaton), który poinformuje o otwartych oknach oraz niezamkniętych drzwiach. Montaż bezprzewodowego zestawu Fibaro nie wymaga zmian w architekturze budynku. Urządzenia, które zapewniają stałe bezpieczeństwo domu, są energooszczędne i łatwe w obsłudze.

Bezprzewodowy System Inteligentnych Domów Fibaro jest systemem automatyki budynkowej opartej o technologię Z-Wave. Zainstalowane czujniki ruchu, dymu i powietrza, rejestrując zmiany w otoczeniu wewnątrz jak i na zewnątrz budynku, zadbają o jego pełne bezpieczeństwo. Elementy systemu są elastyczne i łatwo modyfikowalne. System Inteligentnych Domów Fibaro w komfortowy sposób ułatwi wykonywanie codziennych czynności, będziesz miał do niego stały dostęp oraz pełną kontrolę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *